42.Turizm Haftası Kutlamaları Yumurtalık İlçesi’nde Düzenlendi. 

        Yumurtalık sahilinde düzenlenen etkinliklere Vali Mahmut Demirtaş ve Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş’ın yanı sıra Adana Milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı, Zülfikar İnönü Tümer, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü,  Vali Yardımcıları Mustafa Aydın ve Mustafa Yavuz, Yumurtalık Kaymakamı Asalet Karabulut, Karataş Kaymakamı Durmuş Gençer, Çukurova Kaymakamı Osman Sarı, Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
        Bando eşliğinde kortej yürüyüşü ile başlayan kutlama etkinliğinde konuşan Vali Mahmut Demirtaş, “42. Turizm Haftası kutlamaları kapsamında düzenlenen açılış programına hoş geldiniz diyor; sizleri sevgiyle ve saygıyla selamlıyorum” dedi.
        Adana Milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı, Zülfikar İnönü Tümer ve diğer protokol üyelerinin de konuşma yaptığı kutlama etkinlikleri motor cross, ofroad, dağ bisikleti ve rüzgar sörfü gösterileri ile devam etti.
        Protokol üyeleri ve vatandaşların oldukça keyifle izlediği etkinlikler, açılan resim sergisi gezisi ile devam etti. Daha sonra kutlama etkinlikleri kapsamında akşam sanatçı Bengü'nün Konseri program sona erdi. 
 
 
 
.
 
T.C.
Yumurtalık Kaymakamlığı 
Ayas Mahallesi H.Baykara Cad Hükümet Konağı Kat :4 
01680 Yumurtalık /ADANA
Tel : 0322 671 2046 - 2052 Faks : 0322 671 3322
GHFGH